Witosa Apartments

Forum mieszkańców osiedla Witosa Apartments w Ciechanowie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-04-27 12:30:37

Pigula87

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Witam. W tym wątku zachęcam do dzielenia się opiniami na temat wykonania budynku i infrastruktury zewnętrznej. Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie - razem możemy więcej.

Offline

 

#2 2014-05-01 20:39:07

stokos85

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Widzę że zbyt wiele osób się nie włącza w dyskusje wygląda na to że wszystko jest ok. A czy tak będzie pewnie dowiemy sie w najbliższym czasie odbiory mają być koniec lipca początek sierpnia przynajmniej ja dostałem takie informacje z biura NOVDOM
mnie osobiście bardzo interesuje charakterystyka energetyczna budynku. Ma ktoś może info na ten temat???

Ostatnio edytowany przez stokos85 (2014-05-01 20:41:43)

Offline

 

#3 2014-05-03 22:39:14

Pigula87

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Jak pod koniec lipca? A czy w umowie nie mamy napisane, że mieszkania mają być oddane do końca czerwca? Co oni jeszcze mają do zrobienia? Z tego co widziałem ostatnio to na pewno został do wykonania plac zabaw i zieleń wokół budynku. Posprzątać bałagan i można przekazywać mieszkania. Na początku roku Pani z biura informowała, że jak będzie łagodna zima, to całość zakończy się w maju, bo mają takie wyprzedzenie. A zimy jak wiemy nie było wcale ;]

Podobno miała już miejsce pierwsza próba odbioru budynku - jak na razie nie udana.

Offline

 

#4 2014-06-21 17:58:48

daviddoff

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Witam,

Mam pytanie czemu nie przeszła próba odbioru budynku?

Czy ktoś z Was kupił mieszkanie w tym osiedlu, jeśli tak to kiedy ma odbiór lokalu?

Pozdrawiam nowych sąsiadów!

Offline

 

#5 2014-06-21 21:28:04

aneta-2801

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Witam
ja mam odbiór mieszkania 7 lipca.

Offline

 

#6 2014-06-22 10:28:11

daviddoff

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Ja mam odbiór mieszkania 14 lipca.
Pamiętajcie że pozostała część budynku czyli "część wspólna" również należy do odbioru, także zwróćmy na to też szczególną uwagę podczas odbioru lokalu.

Ps. aneta-2801 masz wcześniej odbiór lokalu niż my także podziel się opinią jak to wygląda w naszym przypadku.

Offline

 

#7 2014-06-22 11:52:11

aneta-2801

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Witam serdecznie

Oczywiście napiszę na temat odbioru lokalu. W zakresie mieszkania, w styczniu tego roku projektancie z Warszawy dokonali oceny zgodności mieszkania z planem i opinia przez nich wydana jest bardzo dobra. Wykonano pomiary każdej ściany, ścianki, otworów na drzwi, rozmieszczenia gniazd i oświetlenia i wszystko jest zgodne. Byli pod wrażeniem zgodności z planem, odchylenia zawsze są, ale w tym przypadku tak małe, ze w granicach błędu. Wymiarowali wiele mieszkań w Warszawie i nie spotkali się z taką zgodnością z planem. Myślę, że precyzja dotyczy nie tylko mojego lokalu ale również innych. W dniu odbioru należy dokładnie sprawdzić rozmieszczenie grzejników, czy jest zgodne z Waszymi wytycznymi oraz wyprowadzenie wodno - kanalizacyjne, jeśli dokonywaliście jakiś zmian.
pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#8 2014-06-23 19:45:24

Pigula87

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Uwagi dotyczące wykonania budynku i mieszkań

Witam.

Również mamy odbiór 7 lipca. Mam nadzieję, że wszystko okaże się dobrze. Podzielę się wrażeniami po wszystkim. Z tego co widziałem na szybko, to na pewno jak już ktoś zauważył będą mnie denerwowały rzędy żółtych rurek od gazu ciągnące się przez całe korytarze przy windach. Jak na "apartamentowiec" to mogli to rozwiązać inaczej, a na pewno bardziej estetycznie. Zastanawiam się też czy ustawienie pseudo siłowni w miejscu placu zabaw dla dzieci nie jest trochę na wyrost, ale może znajdą się amatorzy ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rosz.pun.pl www.osiedletalarowa.pun.pl www.mojeakwarium.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl www.samotnicysam.pun.pl